KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17212219

nr 1721 2219

Lars Pirak

(1932-2008), Sverige

Etsning, Renar. Signerad, numrerad 17/30, daterad -75, oramat löst blad, bladets mått: 10,5x23 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 1 september 2025
kl 19:48:27

28/8 23:45:18 1      500 kr
31/8 13:13:19 2      Vinnande bud

Lars Pirak

Läs mer om Lars Pirak